Мої проекти

Перелік основних проектів до яких я (Strange_V) доклав руку.

фотогалерея SV Gallery Фотогалерея SV Gallery. Плагін до WordPress, що реалізує функціонал фотогалереї. Як і попередній варіант, написаний з максимальним використанням JavaScript.

Комерційна розробка, продається.

Velo–Stalker finance Velo–Stalker finance. Програма для обліку клубних фінансів. Вміє облікувати членські внески й різноманітні витрати, також може формувати звітність по руху коштів, боржниках, вести перелік учасників клубу з деякою інформацією про них.
фотограф Юлія Власенко Фотогалерея Юлії Власенко. Портфоліо напевно кращого портретиста Івано-Франківська. Також Юля чудово знімкує весільні пари та діток. Галерея написана з максимальним застосуванням JavaScript й AJAX.
Клуб «Velo–Stalker» Клуб «Velo–Stalker». Всі ми люди різні, зі своїми поглядами на життя, інтересами, бажаннями, та об’єднує нас одна риса — любов до активного відпочинку на велосипеді. Кожен прийшов до цього по різному. Цікаві поїздки, нові знайомства, багато позитивних емоцій та вражень, ось те, для чого ми існуємо. В даному проекті займався як програмуванням так і дизайном.
Simple Images Converter Simple Images Converter. Програма, призначена для масової обробки фотографій. Написана на Python з використанням GTK+, вона являється графічним інтерфейсом до таких консольних утиліт як convert і composite (пакет ImageMagick) та exiv2.
MyTMC MyTMC. Програма для обліку товарно-матеріальних цінностей за працівниками організації. Використовується для облікування SIM-карт, телефонів та КПК. Може формувати телефонний довідник організації та різноманітну звітність.
Клуб «Velo–Stalker» Франківські нотатки. Такий собі нотатник з цікавими й не дуже записами. За три роки існування тричі змінювалася CMS, перші дві були самописні, наразі ж використовується WordPress з власною темою й дописаним до бажаного рівня функціоналом.