GNU/Linux → Simple Images Converter 0.3.4

Оновив Simple Images Converter до версії 0.3.4. Ніяких серйозних змін внесено не було, лише виправлено один баг. Натрапив на нього випадково, коли в каталог зі знімками, що зменшувалися до 800px, потрапив знімок, з розміром 450px по довшій стороні.

Фото було безжально розтягнуте, що мені ніяк не підходило. Провів мінімальний багфікс в сім символів (враховуючи пробіли). Сторінка завантаження, незмінна.

Теги: , , , ,
22.02.2012 22:56 Автор: Strange_V Хіти: 431

Коментарів 3
 • В RSS анонсі запису лінк в кінці тексту перетворився на цікавий тег .

  Серед пропозицій реквестую, щоб каталог призначення не вибирався зі списку, і потім з громіздкого діалогу. Суть наступна: є каталог з фотками, які треба обробити. Треба спочатку створити каталог, в який будуть складатись нові зображення, потім запустити тулзу, вибрати один і другий. Другий же тимчасовий – з нього фотки залив на сервер, і стер. Оригінали записав в архів. Кожного разу обламує створювати, от би типу галочку чи як, аби чи в підкаталог фотки клались, або в каталог з постфіксом “sic”, напр.

  Irfan таким чином дозволяє задавати таргет, тобто тиць в кнопку “use current dir” і дописати в кінці “asfsafsafsadf”, і підкаталог готовий. Не ідеально, але зручніше, ніж в sic :^)

  • У мене в NewsFox з лінком вроді все ок.

   Щодо каталогу, то пропозиція приймається. Ще не знаю, як точно реалізую, але мене теж дістає постійно вибирати два каталоги.

 • Сорі, лінк на картинку забув йа картинко

Напишіть відгук