Інше → In Time

EFA-133D-8AVEF

Уже декілька років не ношу наручного годинника й постійно дивлюсь час на телефоні. Раніше ж користувався електронним Casio DB-37HD, який радував мене своєю функціональністю (5 будильників, секундомір, таймер, подвійний час, записна книга!) та зручністю. Годинник мав один недолік — пластиковий корпус (а браслет з металу), одного дня вуха до яких кріпиться браслет тріснули й девайс залишився спочивати на схилах Буковеля.

Вибрати щось на заміну, ніяк не вдавалося. Деякий час подумував над Royal London 41009-03 (вичитав про нього у блозі serjart.name), але мені категорично не подобався шкіряний ремінець.

Є хороший вислів «на цифровому годиннику, ти бачиш час, на аналоговому, ти його відчуваєш». Отож вирішив не обмежувати себе й пошукати щось комбіноване (все ж відмовитися від будильника, таймера я не готовий).

Вибір пав на Casio EFA-133D-8AVEF, трохи характеристик: автоматична підсвітка, 5 будильників, секундомір, таймер, світовий час, щогодинний сигнал, сталевий корпус і браслет. Розміри 51,5мм × 46,8мм × 12,1мм (H × W × D), важить це чудо 172 грама.

EFA-133D-8AVEF

18.11.2011 14:57 Автор: Strange_V Хіти: 601

Коментарів 2
  • Хороший вибір. Солідно та сучасно виглядають, але з часом може зпаганитись покриття на самому годиннику як відбулось у мене на старому. Ремінець буде виблискувати як новий ))

Напишіть відгук