Інше → Готуюсь до зими


Автор фото: Євгеній Тімашев

З нетерпінням чекаю, коли випаде сніг й відкриється сезон зимового катання. В процесі взявся перевірити технічний стан свого сноуборда та виправити, що потрібно й можливо.

Дошка, кріплення і боти куплені три роки тому з доволі непоганою знижкою (загалом ~50%). Оскільки в предметі я не орієнтувався взагалі, а вибирати особливо не було з чого (велика ростовка й розмір ноги) — взяв те, що було в наявності.

Сноуборд

За три сезони нечастого катання, стан дошки змінився суттєво. Далось в знаки транспортування без чохла, не надто бережне ставлення ну й саме катання..

Гарно подряпаний скользяк, сколи на верхній кромці.. картина не дуже радісна, але й не критична.

Сколи й подряпини на зовнішній стороні (не скользяк) рекомендують заливати клеєм чи епоксидною смолою, у моєму випадку, скоріш всього використаю клеєвий пістолет.

Подряпини на скользяку потрібно заробляти спеціальним пластиком, але у мене вони не глибокі, думаю вистачить воску.

Мотивуюче відео по воскуванню:

Воскував за допомогою старої праски, як циклю використав кусок оргскла. Результат вроді як не поганий.

Стан кріплень — доволі задовільний. Трохи підлаштував ремені та змістив кріплення до заднього канту, для більш рівномірного розподілення зусилля, що прикладається. На жаль, дана модель (Factory FF33) не передбачає плавне регулювання, тому встановити ідеальні параметри не вдалося.

Минулого сезону катався з кутами +15/+8, тепер практикуватиму +15/-8. Причина — хочу навчитися нормально катати в switch.

На кінець трохи рекомендацій по сноуборд відео:

1. Лестница сноуборда

2. Простые Движения 1-3

3. The Art of FLIGHT

30.10.2011 00:09 Автор: Strange_V Хіти: 272

Напишіть відгук