Події → Dude Bobr#6

Учора, 24 жовтня, в арт-кафе «Химера», відбувся уже традиційний культурний захід під назвою Dude Bobr з номером 6. Вечір альтернативної музики, та свято для її шанувальників.

У програмі брали участь такі гурти, як:

  • Wtorm (nu metal melody rock) — Івано-Франківськ
  • REZONANS (alt. rock) — Івано-Франківськ
  • усіма любимий FR.A.ME (alt. rapcore) — Івано-Франківськ
  • та хедлайнери, гурт Брем Стокер (positive ska-punk) — Рівне

З оглядкою на попередній досвід вечірок Dude Bobr, та присутність такого мегапозитивного ска-панк гурту «Брем Стокер», які виступали в підтримку нового альбому «Як важко працювати у м’ясному відділі» — планувалось, що буде досить людно. Та реальність, як завжди, вносить свої корективи. Чи то була проведена не достатня «піар компанія», чи то час вибраний не вдало, але зібралось не багато людей.

Скоріш всього, час для такого роду заходів, й справді не вдалий, навіть TURBO|TOUR за участі The Idoru було перенесено на квітень, в зв’язку з низьким попереднім продажем квитків. Дивлячись по оточуючих, припускаю, що значна частина людей просто хворіє й сидить вдома, ібо вулицями гуляє три штами грипу.

Та повертаючись до вечірки, першими на сцені з’явився гурт Wtorm, які своєю музикою намагались трохи розігріти нудьгуючу молодь.

Wtorm

Далі REZONANS, вони замінили гурт Al.ko_kc з Долини, які не змогли виступити.

REZONANS

Після них, з’явився доволі відомий в Франківську гурт FR.A.ME, з красунею вокалісткою — Настею.

FR.A.ME

Ну і на закінчення, довгоочікувані хедлайнери — Брем Стокер. Напевно саме їм, своєю нестандартною музикою, вдалось «підірвати натовп».

Брем Стокер

Під час виступу можна було придбати диск з новим альбомом гурту «Як важко працювати у м’ясному відділі». По закінченні, усі бажаючі мали змогу пофотографуватися з виконавцями, та взяти у них автографи.

Більше фото, як завжди, у галереї.

Теги:
25.10.2009 13:30 Автор: Strange_V Хіти: 165

Напишіть відгук