Електроніка → Ще одна модернізація радіокерованого авто під “літій”

Баггі на радіокеруванні

Недавно описував, як переробив радіокеровану машинку під літієві акумулятори. Дана модифікація вийшла настільки вдалою, що вирішив переробити ще одну машинку.

В даному випадку машинка працювала на Ni-Cd акумуляторі з вольтажем 3,6В, хоча на корпусі відсіку писало 6В. 3,6В просто ідеальна напруга для переробки під літій.

Послідовність дій аналогічна попередній переробці. Спочатку перевіряємо навісним монтажем роботу авто з літієвим акумулятором. Якщо все ок, то переробляємо акумуляторний відсік під акум типу 18650. Оскільки він не вміщався в штатний відсік прийшлось його трішки заглибити, вирізавши дно.

Баггі на радіокеруванні

Розмістити готовий тримач акумуляторів не виходило через його довжину, тому прийшлось робити стумознімні контакти на штатному відсіку, з однієї сторони це гвинтик з гайкою, а з іншої – пружинка пригвинчена гвинтиком з гайкою, до цих гвинтиків підводять провідники живлення.

Акумулятори не захищені, тому ставив плату захисту з кнопкою, як і в попередньому авто.

 Баггі на радіокеруванні

Машинка з новим акумулятором, поруч старий  – Ni-Cd.

Баггі на радіокеруванні

Алгоритм роботи з платою захисту аналогічний попередній моделі, тобто кнопка служить для скиду спрацьованого захисту.

Акумуляторний відсік з новим акумулятором закривається гарно.

Перше, що вражає при живленні від літія – це динамічні показники машинки, які значно вищі ніж були при старому акумуляторі.

Баггі на радіокеруванні

27.04.2015 10:00 Автор: Vasya_F Хіти: 566

Пінгбеки заборонені, лише коментарі.

Напишіть відгук