Вело → Велодень 2012! Разом нас багато!

Ось уже кілька днів після цьогорічного Велодня 2012, який ми свякували 26 травня, ходжу в піднесеному настрої. На таку кількість учасників пробігу не сподівався ніхто. 324! людини і це тільки по даних розіграшу, тобто реально можна додати ще десяток-два, враховуючих тих велосипедистів, що по різних причинах не отримали реєстраційної наклейки. Минулого року було зареєстровано 179 учасників, цього року ми збільшили цю цифру майже вдвічі! Вважаю це вагомим досягненням Клубу, організаторів, спонсорів, ну і звичайно усіх велосипедистів Івано-Франківська! Бо разом ми сила! Цьогоріч не було заплановано особливих розваг у цей день. Звичайно пробіг вулицями міста та розіграш призів відмагазину Сampus та Велохати. Пробіг уже традиційно стартував від ОДА о 10 годині, для підготовки збирались на годину раніше. Порадувало те, що окрім двох автівок ДАІ було одне авто “швидкої допомоги”. Досить оперативно вдалось побудувати колону і вирушити по вказаному маршруту майже вчасно. У звязку з великою кількістю учасників вулиці Грушевського уже замало для побудови колони, на наступний рік треба це питання обдумати детальніше.

Приємною несподіванкою була роздача усім учасникам пробігу брошурок з Правилами дорожнього руху для велосипедистів, які були надані безкоштовно . Їхали дещо знайомим маршрутом, але у зворотному напрямку: Грушевського – Василіянок – Галицька – Мазепи – Довженка – Петлюри – Коновальця – Бандери. При старті  були певні розриви колони, вклинювались декілька авто, все таки лівих поворотів варто уникати. Але хлопці-координатори надалі спрацьовували на відмінно, на кожному перехресті стримуючи нагліючих водил. Всі учасники пробігу вели себе досить дисципліновано, що допомогло провести пробіг без пригод. Навіть враховуючи таку кількість учасників і те, що в колоні було досить багато дітей. Значним фактором успішного пробігу стало використання координаторами рацій та яскравих жилетів.

Кінець маршруту був біля пам’ятника І. Франку, що було досить значимо для Клубівців :). Тут же на площі відбувся розіграш призів, привітання від представників влади та ДАІ. Ось і все, звичайно хотілося ще продовження та далі роверисти групувались у компанії і їхали святкувати кожен своїм маршрутом.

Автор фото: Oleg Olavin.

02.08.2012 00:23 Автор: Kriska Хіти: 451

Пінгбеки заборонені, лише коментарі.

Напишіть відгук