Механіка → Поличка під мікрохвильовку

Полка під мікрохвильовку

Мікрохвильова піч тісно увійшла в наш побут, тепер вона майже в кожному домі. В нас в домі вона теж вже давно, вагомою її перевагою є можливість зручно і швидко, без зайвих рухів, підігріти їжу. Може і мікрохвильовка не корисна для здоровя, чи то пак навіть шкідлива, але все одно вона користується великою популярністю. Має пічка і деякий недолік – вона трохи габаритна, тому на неї важко знайти місце дома, а якщо знаходиш, то все одно, якось вона заважає.

В нас довгий час вона стояла на тумбі, але хотілося її з відти забрати, бо там було їй не місце, тому виникла ідея зробити під неї полицю.

Матеріал – ламіноване ДСП 16 мм під горіх. Проектування робив в меблевій програмі “Базис-мебельщик”, збирання велось на конфірматах і шкантах.

При купівлі плити ДСП, зразу замовив порізку по розмірах. Дома робив фігурний контур бокових панелей, наклейку кромки і складання полиці.

Проект полички з програми “Базис-мебельщик” можна побачити на фото нижче. Дана програма не відзначається потужною візуалізацією готового виробу, проте проектувальні функції, як на мене, в ній реалізовані досить добре.

 Полка під мікрохвильовку

Поличка в готовому вигляді зображена на наступних фото.

Полка під мікрохвильовку Полка під мікрохвильовку

Прикріплений архів в якому є проект полиці з програми “Базис-мебельщик 6”

18.02.2011 13:48 Автор: Vasya_F Хіти: 2168

Один комментар

Напишіть відгук