Інше → UnixHosting, пороблено в Україні

222

Якщо коротко — сьогодні ми переїхали на новий хостинг. Причини і деталі під катом.

День розпочався з того, що трохи по девятій в аську стукнув Vasya_F з питанням, чому я видалив дві останні нотатки з сайту. Відкривши notes.if.ua полюбувався постом «Велофорум» в Івано-Франківську, двох останніх справді нема..

Першим ділом поліз у пошту, може сталась якась глобальна халепа, й хостеру прийшлося відновлювати мою БД, але там гробова тишина. Спробував зайти в панель адміністрування, щоб бекапнутись на всяк випадок, тут теж фейл, DirectAdmin не признав мого логіна і пароля. На щастя фтп все ж працює, запустив копіювання всього.

PhpMyAdmin на місці, поковирявши статистику відвідуваності, знайшов провал в часі, значить таки відновлювали БД. Відкрив новий тікет:

notes.if.ua

Що трапилося з БД? відновлювали з бекапу? на яку дату?
Доступу до DirectAdmin немає, Invalid login. Please verify your Username and Password (логін пароль все ті ж).

І навіщо ви берети в користувачів почту, якщо ніфіга не пишите про свої проблеми?!

До слова, UnixHosting практично ніколи не інформує користувачів про свої проблеми, на тікети теж може не відповідати.. проблему пофіксили, тікет тихенько прибили (або пофіксили і відписали, які притензії, от все працює, це у вас руки з жопи ростуть лижі не їдуть).

Відповідь отримав швидко, вичерпну:

БД сегодня была восстановлена с бекапов за вчерашнее число.

Як виявилося, вони знову не договорили! Було відновлено не лише БД, а й усі файли.

Що я втратив й чого «кіпішую»

По великому рахунку — не втратив нічого. Блог є некомерційним, не приносить ніяких девідендів окрім морального задоволення. Втрата двох невеликих постів явно не є трагедією світового маштабу.

Суть в іншому, це не перший приклад дивної поведінки. Наприклад, коли мені знадобилася утиліта convert (пакет ImageMagick) — я не зміг її знайти, хоча в тарифному плані вказана підтримка. Відкрив тікет, запитав шлях до convert (наголосив, пакет ImageMagick) у відповідь отримав шлях до convert -а для аудіофайлів. Після повторного звернення, пакет все ж встановили. Про проблеми доступності хоста, довгої відповіді (10-20 сек на примітивний запит з невеликої таблиці) MySQL -ля й інші дрібні біди я навіть не говорю.

В результаті, про даний хостинг у мене склалося погане враження, єдине що у ньому радує — це ціна. Але ж не дурак придумав: скупий платить двічі.

P.S.
Втрачені нотатки незабаром відновлю уже відновив.

P.P.S.
Якщо побачите якісь глюки — прохання повідомити.

08.11.2010 19:46 Автор: Strange_V Хіти: 456

Коментарів 4
 • Дехто взагалі залітає конкретно з хостером. Мій товариш колись втратив одразу цілий блог на x-host бо у них не було бекапування.

 • Strange_V

  У мене база бекапиться автоматично 2 рази в тиждень до себе, файли теж час від часу бекаплю.
  Тому навіть при найгіршому розкладі – багато не втрачу.

 • VDS рішає ) А по сабжу, напевне, адміни юніксхоста настільки тру, що сидять в светрах з бородами і глушать пивко, займаючись серйозними справами. Не те, щоб опуститись до вирішення проблем якихось ламерів.

 • Strange_V

  Це гарно, сам собі адмін, але дорого)
  Хто зна, наразі прапор їм в руки 🙂

Напишіть відгук