Мандрівки → Бухтівецький водоспад

Бухтівецький водоспад

Погода цієї суботи була абсолютно ніяка, тому заплановані веломандрівки відмінилися. Так, як робити було всерівно нічого, вирішили проїхатися машиною до Бухтівецкого водоспаду. Він знаходиться на ріці Бухтівець, що в селі Букове Надвірнянського району.

Потрібно добратися до Надвірної, потім повернути направо й їхати до села Пасічна. Там запитали дорогу до Букове, нам  відповіли, що Буковель не тут і їдемо ми не туди 🙂 Коли ж ми уточнили, що їдемо на Бухтівець — сказали, напрямок правильний.

Добралися до водоспаду, про це свідчить зелена табличка з написом «Державна пам’ятка природи місцевого значення». Далі є два спуски, пологий вліво, яким можна вийти до верхів’я Бухтівецького водоспаду й доволі крутий (зі слизькою багнюкою через постійний дощ) до низу.

Зважаючи на погодні умови, чи, що напевно справедливіше, на моє невміння знімати при такому оствітленні — толкових фото фактично не було. Зате трохи підмочив об’єктив, й він почав видавати незрозумілі звуки при зумуванні. Та, на щастя, після просихання все зникло.

Декілька знімків:

Дорогою на Бухтівецький водоспад Бухтівецький водоспад Зважаючи на погодні умови, чи, що напевно справедливіше, на моє невміння знімати при такому оствітленні — толкових фото фактично не було. Зате трохи підмочив об'єктив, й він почав видавати незрозумілі звуки при зумуванні. Та, на щастя, після просихання все зникло.

Бухтівецький водоспад Бухтівецький водоспад

11.04.2010 19:36 Автор: Strange_V Хіти: 1991

Коментарів 11
 • Дуже класнезні фоточки, проявка якась така, мм.. професійна =)
  РАВ?

 • Strange_V

  Гм, спасибі)
  Тільки одне РАВ, решта з жпегів.

 • Гарно там. Тільки не можу зрозуміти, що то за палі під водоспадом.

 • Strange_V

  Serjart, напевно дерево, я щось не дуже звернув увагу.

 • Kriska

  Фотки просто суперові, нема чого скромничати, навіть кращий ніж насправді водоспадик вийшов. А палі – зліва то точно кусок стовбура дерева, а от справа – то вроді камінь такий сточений віковим капанням води. Вони мене ще там зацікавили, тому старалась розгледіти.

 • Vasya_F

  Ну фотки класні, навіть здається набагато краще ніж насправді, може те що тоді падав дощ і не дуже було коли милуватись краєвидами.

 • Був тут півтора роки тому, дуже це місце сподобалось. На рахунок Букового і Буковеля – у нас повністю аналогічна ситуація була.

 • Oleg YAVA

  Так, фотки клас. Взагалі, при такій погоді проблема у фотозйомці одна-небо виходить біле (несправжнє), особливо, якщо воно займає значну площу в кадрі. Хочеться, щоб було видно хмари…
  Я у таких випадках при зйомці пейзажів користуюсь експовилкою і потім у Фотожопі роблю зведення-небо з фотки з найменшою експозицією, а низ – з фотки з найбільшою. Робиться навіть без штатива. Можна цей трюк робити повністю на компі з однієї фотки, але не завжди вдається. Доречі, кольори при зйомці в дощ виходять більш глибокими, чистішими.
  А взагалі у тебе такий фот

 • Oleg YAVA

  А те дерево у водоспаді я спостерігав і на давніших фотах-в неті, в журналах

 • Oleg YAVA

  Не один рік воно там лежить

 • Strange_V

  Oleg YAVA, щодо неба, не завжди зйомка з експозицією в мінус рятує ситуацію. Як на мене, часто в таку погоду, навіть зазнявши тільки небо (експозамір по ньому) — побачиш практично рівномірно сірий кадр.
  Але тут потрібно дивитися, наприклад на фото з водоспадом — гарно видно, що небо вилетіло (як на око, так і по гістограмі), на знімку з дорогою і калабанями — воно влізло в гістограму, але все ж доволі сіре й одноманітне (коригувати накладанням шарів — було дуже лінь)

Напишіть відгук